1988 den itibaren boya ticareti konusunda faaliyet gösteren firmamız 1994 yılında kurumsallaşma yolunda ilk adımı atarak TAŞDEMİR BOYA Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ismi ile faaliyetlerine devam etmiştir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren ürün portföyümüzdeki STANDOX ürünlerine ilave olarak 2006 yılında SİNTAŞ ürünleri de katılmıştır. Firmamız bu markalarla birlikte pasta, cila boya koruma ürünlerinde dünya lideri GYEON, MENZERNA, POLYTOP, MEGUIARS, SLOPES, HİKARİ, IGL, VALET PRO, AUTO FİNESSE, SHİNE MATE, SGCB markalarının da  Gaziantep bölge bayiliğini yapmaktadır. Boya ve yan malzemeleri ile boya koruma pasta cila seramik kaplama ürünlerinde profesyonel çözümler sunmayı hedefleyen firmamızın en büyük amacı müşterilerine hızlı, sorunsuz, kaliteli çözümler üretebilmektir.

Firmamızın ticaretini yaptığı ürünler arasında Akrilik, Selülozik, Sentetik, Endüstriyel, Poliüretan, Sanayi gurubu, Su bazlı boyalar ile profesyonel boyacıların kullandıkları SATA boya ve astar tabancaları, havalı zımpara makineleri, pasta makineleri, boya koruma ürünleri, seramik kaplamalar ve farklı aksesuar malzemeleri bulunmaktadır.

Son sistem elektronik geniş iç hacimli boyama ve kurutma kabini ile sağlığı olumsuz etkileyen ve çevreyi kirleten boya tozları filtre edilmekte ve çok hızlı iş teslimi yapılabilmektedir.

Taşdemir Boya yaklaşık 150.000 renk ve bölgede farklı en fazla Mix makinası parkuru ile çok kısa zaman içerisinde uluslar arası kod ve numuneye göre renk oluşturabilme hizmeti vermektedir.